Tapetowanie
Kraków

Planujesz malowanie mieszkania znajdującego się w Krakowie? Zamów darmową wycenę lub skontaktuj się i umów wycenę już teraz.

01

Wycena

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę. Wykonanie wyceny jest zawsze darmowe.

02

Decyzja

Jeżeli chcesz kontynuować z nami współpracę, wspólnie umówimy termin rozpoczęcia, termin zakończenia oraz inne szczegóły.

03

Wykonanie

Dokładamy wszelkich starań, aby trzymać się wytycznych oraz terminów, a także wykonać naszą pracę idealnie i bez skaz.

Co nas wyróżnia?

Sprawdzone
materiały
i komponenty

Wszystkie realizacje opieramy o materiały i komponenty najwyższej jakości - każdy z nich sprawdzamy po to, aby naszym Klientom zaproponować tylko i wyłącznie najlepsze tynki i farby.

Dbałość
o Terminy

Za każdym razem, wraz z wyceną, nasi Klienci otrzymują przybliżony termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji. Te terminy są dla nas dosłownie święte. Wiemy, jak ważne w naszej branży jest dotrzymywanie terminów, dlatego skupiamy się na tym, aby zawsze ich dotrzymywać

Dbałość
o szczegóły

Do każdej realizacji podchodzimy z dbałością o szczegóły, a także z wielką starannością. To sprawia, że każdy z naszych klientów jest zadowolony z efektu końcowego naszej pracy. Zacieki? Niedokładne malowanie? Błędy? Nam się to nie zdarza!

Transport
Materiałów

Staramy się, aby realizacja dla każdego z naszych Klientów była jak najmniej "bolesna" - remont nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Z tego powodu zajmujemy się wszystkim sami - od przywiezienia materiałów przez zabezpieczenie powierzchni do sprzątania - jeżeli jest taka potrzeba. 

Bezpłatna wycena
z kompletnym materiałem

Numer
Telefonu

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

O nas

Dowiedz się więcej o załodze Waldorf Bis

Waldorf – tapetowanie Kraków

Tapetowanie pomieszczeń jest to częsty zabieg mający na celu poprawę wizualną danego pomieszczenia lub konkretnych ścian, dlatego dobre jego wykonanie jest kluczowe dla wyglądu danej powierzchni. Decydując się na to rozwiązanie, warto zwrócić się do specjalistów, którzy w odpowiedni i szybki sposób podejmą się tego zadania.
Firma Waldorf posiadająca już wiele lat doświadczenia, jest bardzo cenioną działalnością na rynku. Szereg pomieszczeń, w których prowadziła działania nasza firma, zyskały zupełnie nowy wygląd. Wielu klientów korzystających z naszych usług, pozytywnie wspomina podejmowaną współpracę, przez co zaufanie i poziom wymagany dla naszej firmy nieustannie rośnie.

Na co warto zwrócić uwagę

Podejmując się zadania tapetowania ścian trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na odpowiednie jej położenie oraz miejsce, w którym ma się znaleźć. Będąc specjalistami w tej dziedzinie, robimy to wszystko bezbłędnie, przez co uzyskany przez nas efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas. Estetyka, która stanowi bardzo ważną część w tapetowaniu, również jest nam nie obca, przez co wykonywana przez nas praca jest na bardzo wysokim poziomie. Tworząc zupełnie nowe wnętrze lub odmieniając stare, odpowiednio dobrane tapety są kluczowe, by wszystko wyglądało spójnie i było profesjonalnie dobrane do reszty znajdującego się w pomieszczeniu otoczenia.

Postaw na specjalistów

Miejsca, które zostały poddane naszym działaniom można znaleźć na terenie całego województwa małopolskiego. Najczęstszymi lokalizacjami, w których prowadzimy działalność są okolice Nowego Sącza jak i Krakowa, który coraz częściej znajduje się na naszej liście. Tworząc coraz to większe projekty, nasza firma zyskuje na popularności, co otwiera przed nami zupełnie nowe horyzonty. Będąc działalnością, która ma za sobą wiele lat doświadczenia, możemy pochwalić się nieskalaną opinią, którą posiadają o nas klienci korzystający z naszych usług. Miejsca, które odnawiamy od wielu lat pozwoliły nam na nabranie dużej ilości kompetencji i umiejętności, dla których nasza firma cały czas pozostaje na czołowych miejscach w dziedzinie tapetowania, malowania oraz renowacji budynków.
Wielu konsumentów, których domy bądź biura zmieniły się drastycznie po naszej renowacji i odświeżeniu, do dziś w niezmienionej wersji posiadają wykonane przez nas prace. Świadczy to o bardzo dobrej jakości świadczonych przez nas usług oraz korzystaniu z produktów, których jakość nie pozwala o sobie zapomnieć przez bardzo długi okres czasu. Pozostawione w tym stanie ściany, będą mogły funkcjonować przez wiele lat, co oszczędzi zbędnych wydatków na częstsze zmiany dotyczące danego wnętrza.