Szpachlowanie
Kraków

Planujesz szpachlowanie ścian w Krakowie? Zamów darmową wycenę lub skontaktuj się i umów wycenę już teraz.

01

Wycena

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę. Wykonanie wyceny jest zawsze darmowe.

02

Decyzja

Jeżeli chcesz kontynuować z nami współpracę, wspólnie umówimy termin rozpoczęcia, termin zakończenia oraz inne szczegóły.

03

Wykonanie

Dokładamy wszelkich starań, aby trzymać się wytycznych oraz terminów, a także wykonać naszą pracę idealnie i bez skaz.

Co nas wyróżnia?

Sprawdzone
materiały
i komponenty

Wszystkie realizacje opieramy o materiały i komponenty najwyższej jakości - każdy z nich sprawdzamy po to, aby naszym Klientom zaproponować tylko i wyłącznie najlepsze tynki i farby.

Dbałość
o Terminy

Za każdym razem, wraz z wyceną, nasi Klienci otrzymują przybliżony termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji. Te terminy są dla nas dosłownie święte. Wiemy, jak ważne w naszej branży jest dotrzymywanie terminów, dlatego skupiamy się na tym, aby zawsze ich dotrzymywać

Dbałość
o szczegóły

Do każdej realizacji podchodzimy z dbałością o szczegóły, a także z wielką starannością. To sprawia, że każdy z naszych klientów jest zadowolony z efektu końcowego naszej pracy. Zacieki? Niedokładne malowanie? Błędy? Nam się to nie zdarza!

Transport
Materiałów

Staramy się, aby realizacja dla każdego z naszych Klientów była jak najmniej "bolesna" - remont nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Z tego powodu zajmujemy się wszystkim sami - od przywiezienia materiałów przez zabezpieczenie powierzchni do sprzątania - jeżeli jest taka potrzeba. 

Bezpłatna wycena
z kompletnym materiałem

Numer
Telefonu

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

O nas

Dowiedz się więcej o załodze Waldorf Bis

Firma Waldorf – Szpachlowanie Kraków

Przed podjęciem jakichkolwiek działań na wybranej ścianie warto zadbać o jej wyszlifowanie. Praca na źle do tego przygotowanej powierzchni jest niedobrym rozwiązaniem, które pogorszy jej jakość wizualną jak i funkcyjną.
Do prac związanych ze szpachlowaniem najlepiej udać się do specjalistów, którzy zaoszczędzą nam zbędnych nerwów i poprawek. W tym miejscu pojawiamy się my – Waldorf, firma zajmująca się renowacją i malowaniem. Jesteśmy fachowcami w wielu dziedzinach, dlatego szpachlowanie również nie jest nam obce. Od wielu lat zajmujemy się sprawami odnawiania jak i tworzenia od podstaw, dlatego nasza firma zyskała spore grono zaufanych klientów. Prace, które wykonujemy odbywają się na terenie całego województwa małopolskiego. Przede wszystkim są to takie miasta jak Nowy Sącz czy Kraków.

Waldorf – specjaliści od renowacji

Nasza firma często zajmuje się poprawą jakości ścian, przez co zyskują one zupełnie nowe życie i wygląd. Jako specjalistów w dziedzinie renowacji, cechuje nas szeroko pojmowana niezawodność. Korzystając z najwyższej jakości produktów spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Prowadzona przez nas działalność cały czas rozwija się oraz poszerza swoje możliwości, przez co jesteśmy jedną z czołowych firm działających na terenie nie tyle Krakowa co całej małopolski.

Tworząca naszą firmę rzesza specjalistów i fachowców, podejmuje się wielu zadań dotyczących renowacji i malowania, dlatego wszechstronność naszej działalności pozwala nam na przyjmowanie zleceń w wielu dziedzinach. Podejmowane przez nas współprace mogą stanowić bazę pod prowadzony w późniejszym czasie remont, do którego sukcesu w pewnym stopniu przyczyni się właśnie nasza firma.

Jak wykonać prawidłowe szpachlowanie

Podstawą dobrze przeprowadzonego szpachlowania jest wcześniejsze przygotowanie ściany. Usunięcie wszystkich gniazdek, włączników oraz starych farb i tynków jest bardzo ważnym elementem przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac. Dopiero na tak przygotowanej powierzchni można rozpocząć szpachlowanie.

Pokrycie wszelkich niedoskonałości masą szpachlową jest bardzo ważnym elementem, który poprawia nie tyle wygląd ściany co jej trwałość. Zakrywając wszelkie nierówności, sprawimy, że ściana nie będzie się wykruszać w miejscu poprzednich dziur, przez co zyska na wytrzymałości. Dobór odpowiedniej masy szpachlowej również jest bardzo ważnym aspektem. Nasza firma korzysta z produktów najwyższej jakości, dlatego szpachlowane przez nas ściany przez długi czas wyglądają nieskazitelnie, tworząc tym samym dobrą bazę pod późniejsze malowanie czy tapetowanie.