Sucha Zabudowa
Kraków

Planujesz wykonanie suchej zabudowy w Krakowie? Zamów darmową wycenę lub skontaktuj się i umów wycenę już teraz.

01

Wycena

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę. Wykonanie wyceny jest zawsze darmowe.

02

Decyzja

Jeżeli chcesz kontynuować z nami współpracę, wspólnie umówimy termin rozpoczęcia, termin zakończenia oraz inne szczegóły.

03

Wykonanie

Dokładamy wszelkich starań, aby trzymać się wytycznych oraz terminów, a także wykonać naszą pracę idealnie i bez skaz.

Co nas wyróżnia?

Sprawdzone
materiały
i komponenty

Wszystkie realizacje opieramy o materiały i komponenty najwyższej jakości - każdy z nich sprawdzamy po to, aby naszym Klientom zaproponować tylko i wyłącznie najlepsze tynki i farby.

Dbałość
o Terminy

Za każdym razem, wraz z wyceną, nasi Klienci otrzymują przybliżony termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji. Te terminy są dla nas dosłownie święte. Wiemy, jak ważne w naszej branży jest dotrzymywanie terminów, dlatego skupiamy się na tym, aby zawsze ich dotrzymywać

Dbałość
o szczegóły

Do każdej realizacji podchodzimy z dbałością o szczegóły, a także z wielką starannością. To sprawia, że każdy z naszych klientów jest zadowolony z efektu końcowego naszej pracy. Zacieki? Niedokładne malowanie? Błędy? Nam się to nie zdarza!

Transport
Materiałów

Staramy się, aby realizacja dla każdego z naszych Klientów była jak najmniej "bolesna" - remont nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Z tego powodu zajmujemy się wszystkim sami - od przywiezienia materiałów przez zabezpieczenie powierzchni do sprzątania - jeżeli jest taka potrzeba. 

Bezpłatna wycena
z kompletnym materiałem

Numer
Telefonu

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

O nas

Dowiedz się więcej o załodze Waldorf Bis

Sucha zabudowa Kraków

Sucha zabudowa jest to technologia, pozwalająca na łatwą, szybką i tanią budowę. Najczęściej stosowana jest przy tworzeniu podwieszanych sufitów bądź ścian działowych. Jej konstrukcja ma właściwości wysokiej termoizolacji jak i ognioochronne, co czyni ją bardzo bezpiecznym i wartościowym rozwiązaniem. W dużej części sucha zabudowa składa się z płyt cementowych, płyt gipsowo-kartonowych jak i płyt gipsowo-włóknowych. Są one bardzo lekkie jak i łatwe w montażu, co czyni je niezwykle wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza przy aranżacji wnętrz. Jedną z ich wielu zalet jest również fakt, że nie ma potrzeby przygotowywania jej pod malowanie czy tapetowanie, co znacznie przyspiesza wydajność prowadzonych prac oraz obniża koszta związane z zakupem dodatkowych materiałów, potrzebnych do przeprowadzenia konkretnych działań.

Jaką firmę wybrać?

Firma, którą prowadzimy jest obeznana, w wielu aspektach renowacyjnych, dlatego wynajęcie doświadczonej działalności jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli oczekujemy konkretnych efektów. Inwestując w tego typu usługi warto wybrać firmę, która posiada wiele lat doświadczenia oraz polecana jest na dużym obszarze jej działania.
Nasza działalność pracuje najczęściej na terenie Nowego Sącza oraz Krakowa, co nie uszczupla naszego potencjału i pozwala działać na terenie całego województwa małopolskiego. Składająca się z nas grupa fachowców ma wiele umiejętności, przez które jest tak często wybieraną działalnością na rynku.

Waldorf – fachowcy od suchej zabudowy

Nasza firma, specjalizuje się w montażu jak i budowie wyżej wymienionej suchej zabudowy. Od wielu lat działamy w tej branży, dlatego ten temat nie jest nam obcy. Stosując od dłuższego czasu wszystkie nowoczesne techniki, dbamy, aby w każdym powierzonym nam mieszkaniu, domu lub biurze znajdowały się jak najbezpieczniejsze i jak najwyższe jakościowo wyselekcjonowane przez nas produkty. Jako działalność będąca już wiele lat na rynku, nie pozwalamy sobie na nawet najmniejsze błędy, dlatego wszystkie wykonywane przez nas prace są na najwyższym poziomie i utrzymują się w nieskazitelnym stanie przez bardzo długi okres.
Sucha zabudowa jest to technika, która z całą pewnością ułatwia pracę. Zatrudniając specjalistów obeznanych w jej użytkowaniu możemy osiągnąć niesamowite efekty, których nie uda się uzyskać innymi sposobami. Sucha zabudowa bardzo często stosowana jest, gdy nie ma możliwości wykorzystania mokrych bądź standardowych technik budowy lub gdy zależy nam na czasie. Mimo swojej prostoty jest bardzo solidnym rozwiązaniem, które coraz częściej znajduje zastosowanie w różnych gałęziach budownictwa. Sucha zabudowa sprawdza się również w wielu miejscach, przez co jej zastosowanie może być użyte w różnych typach otoczeń.