Malowanie
Kraków

Planujesz malowanie mieszkania znajdującego się w Krakowie? Zamów darmową wycenę lub skontaktuj się i umów wycenę już teraz.

01

Wycena

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę. Wykonanie wyceny jest zawsze darmowe.

02

Decyzja

Jeżeli chcesz kontynuować z nami współpracę, wspólnie umówimy termin rozpoczęcia, termin zakończenia oraz inne szczegóły.

03

Wykonanie

Dokładamy wszelkich starań, aby trzymać się wytycznych oraz terminów, a także wykonać naszą pracę idealnie i bez skaz.

Co nas wyróżnia?

Sprawdzone
materiały
i komponenty

Wszystkie realizacje opieramy o materiały i komponenty najwyższej jakości - każdy z nich sprawdzamy po to, aby naszym Klientom zaproponować tylko i wyłącznie najlepsze tynki i farby.

Dbałość
o Terminy

Za każdym razem, wraz z wyceną, nasi Klienci otrzymują przybliżony termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji. Te terminy są dla nas dosłownie święte. Wiemy, jak ważne w naszej branży jest dotrzymywanie terminów, dlatego skupiamy się na tym, aby zawsze ich dotrzymywać

Dbałość
o szczegóły

Do każdej realizacji podchodzimy z dbałością o szczegóły, a także z wielką starannością. To sprawia, że każdy z naszych klientów jest zadowolony z efektu końcowego naszej pracy. Zacieki? Niedokładne malowanie? Błędy? Nam się to nie zdarza!

Transport
Materiałów

Staramy się, aby realizacja dla każdego z naszych Klientów była jak najmniej "bolesna" - remont nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Z tego powodu zajmujemy się wszystkim sami - od przywiezienia materiałów przez zabezpieczenie powierzchni do sprzątania - jeżeli jest taka potrzeba. 

Bezpłatna wycena
z kompletnym materiałem

Numer
Telefonu

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

O nas

Dowiedz się więcej o załodze Waldorf Bis

Firma Waldorf jako zakład malarski – Malowanie Kraków

Częstym powodem dla którego zatrudnia się naszą firmę są sprawy wykończeniowe lub renowacyjne. Decydując się na zmiany w swoim najbliższym otoczeniu warto skupić się na profesjonalnym podejściu do tematu. Usługi malarskie, które świadczymy są wykonywane z jak największą precyzją i starannością, przez co uzyskany przez nas efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas. Firma, którą prowadzimy już od wielu lat, cały czas poszerza swoje horyzonty i rozwija się, działając na coraz to większą skalę. Usługi świadczone przez nas najczęściej można zaobserwować w Krakowie i jego okolicach. Nie ogranicza to jednak naszych możliwości i coraz więcej zleceń otrzymujemy również z innych miejscowości znajdujących się w województwie małopolskim. Nasz zespół malarzy zyskuje coraz większe uznanie nie tylko przy małych zleceniach, ale również i tych większych. Coraz częściej wynajmuje się nas do malowania mieszkań jak i zewnętrznych części budynków. Dzięki dobrze dobranych produktom wykorzystywanym podczas naszych działań, efekty utrzymują się przez bardzo długi okres. Wyselekcjonowane przez nas środki stanowią sukces do trwałych i pożądanych zmian, których wynik jest nieskazitelny przez wiele lat.

Wszechstronność

Wszechstronność naszej firmy umożliwia nam szerokie pasmo działań, które pozwolą urozmaicić oraz upiększyć nawet najtrudniej dostępne miejsca. Zaufanie, którym darzą nas nasi klienci również daje nam możliwość rozwoju, przez co jakość wykonywanych przez nas

Malarz Kraków – Terminowość

Jedną z wielu naszych zalet jest również terminowość. Wszystkie realizowane przez nas prace wykonywane są w wyznaczonym czasie. Szybki czas wykonywanych przez nas usług nie wpływa jednak na ich jakość. Wszystkie prowadzone zlecenia wykonujemy jak najstaranniej, by efekt pomalowanych przez nas obszarów utrzymywał się jak najdłużej. Wielu korzystających z naszych usług klientów pozytywnie wypowiada się na temat wykonywanych przez nas prac oraz zleca nam pracę przy dalszych renowacjach przeprowadzanych w swoich domach lub firmach.

Malowanie mieszkania Kraków – Estetyka

Nasza firma w każdym powierzonym zadaniu stawia również na estetykę. Wykonując swoją pracę staramy się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Malując nawet najmniejsze powierzchnie, dbamy, aby były zrobione jak najlepiej i jak najdokładniej. Przed podjęciem jakichkolwiek działań malarskich, zadbamy również, aby ściana, na której mamy działać, była na to przygotowana. Jeśli życzeniem klienta będzie dodanie jakichś elementów lub dekoracji – również się tym zajmiemy.