Malowanie
Elewacji
Kraków

Planujesz malowanie mieszkania elewacji w Krakowie? Zamów darmową wycenę lub skontaktuj się i umów wycenę już teraz.

01

Wycena

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę. Wykonanie wyceny jest zawsze darmowe.

02

Decyzja

Jeżeli chcesz kontynuować z nami współpracę, wspólnie umówimy termin rozpoczęcia, termin zakończenia oraz inne szczegóły.

03

Wykonanie

Dokładamy wszelkich starań, aby trzymać się wytycznych oraz terminów, a także wykonać naszą pracę idealnie i bez skaz.

Co nas wyróżnia?

Sprawdzone
materiały
i komponenty

Wszystkie realizacje opieramy o materiały i komponenty najwyższej jakości - każdy z nich sprawdzamy po to, aby naszym Klientom zaproponować tylko i wyłącznie najlepsze tynki i farby.

Dbałość
o Terminy

Za każdym razem, wraz z wyceną, nasi Klienci otrzymują przybliżony termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji. Te terminy są dla nas dosłownie święte. Wiemy, jak ważne w naszej branży jest dotrzymywanie terminów, dlatego skupiamy się na tym, aby zawsze ich dotrzymywać

Dbałość
o szczegóły

Do każdej realizacji podchodzimy z dbałością o szczegóły, a także z wielką starannością. To sprawia, że każdy z naszych klientów jest zadowolony z efektu końcowego naszej pracy. Zacieki? Niedokładne malowanie? Błędy? Nam się to nie zdarza!

Transport
Materiałów

Staramy się, aby realizacja dla każdego z naszych Klientów była jak najmniej "bolesna" - remont nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Z tego powodu zajmujemy się wszystkim sami - od przywiezienia materiałów przez zabezpieczenie powierzchni do sprzątania - jeżeli jest taka potrzeba. 

Bezpłatna wycena
z kompletnym materiałem

Numer
Telefonu

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

O nas

Dowiedz się więcej o załodze Waldorf Bis

Waldorf – malowanie elewacji Kraków

Jako firma specjalizująca się w renowacji i malowaniu, posiadamy również zdolności i możliwości pozwalające na zajmowanie się malowaniem elewacji. Prowadząc naszą działalność mieliśmy wiele okazji, by sprawdzić się w tej tematyce, dlatego nasza praca wykonywana jest najlepiej, jak to tylko możliwe. Malarstwem zajmujemy się już od 1991 roku, co pozwoliło nam na zdobycie bardzo dużego doświadczenia i wielu umiejętności w tej dziedzinie.
Działając na obszarze całego województwa małopolskiego w wielu miejscach można spotkać efekty naszej pracy. Najczęściej działamy na terenie Krakowa lub Nowego Sącza, co nie ogranicza naszych możliwości i pozwala działać na znacznie większych obszarach.
Będąc firmą z doświadczeniem, która zajmuje się malowaniem elewacji już od wielu lat, zyskaliśmy spore grono klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług. Malowanie domów to w dużym stopniu ważne zadanie, którego podjąć powinni się specjaliści. Jest to często problematyczne zadanie, głównie ze względu na warunki atmosferyczne, które nie zawsze są sprzyjające. Jest to główny powód, dla którego zamierzone prace mogą się przesunąć na późniejszy termin. Dobrze pomalowana elewacja to jeden z ważniejszych elementów zewnętrznej części budynku, dlatego warto wykonać ją najlepiej jak to możliwe.

Jak wykonać malowanie elewacji

Na prawidłowe wykonanie malowania elewacji składa się wiele czynników, które będą oddziaływać na efekt zakończonej pracy. Pierwszym z nich jest odpowiednie przygotowanie powierzchni budynku pod malowanie. Dobrze przeprowadzone szpachlowanie oraz wygładzenie pozwoli na bardziej estetyczny efekt, który będzie utrzymywał się przez dłuższy czas. Na tak przygotowaną powierzchnię można dopiero nałożyć farbę. Wybór odpowiednich materiałów do malowania również ma duży wpływ na wykonywaną pracę. Wyodrębnienie konkretnego rodzaju farby jak i dobór odpowiednich dla niej właściwości jest kluczowy. Chcąc uzyskać zamierzony efekt, warto skorzystać z wysokiej jakości materiałów oraz tych przeznaczonych do konkretnych rezultatów. Tak dobrane elementy pozwolą na trwalsze utrzymanie się farby na danej powierzchni, oraz zachowanie jej w dobrym stanie. Dobór neutralnych kolorów również jest ważny dla wizualnego odbioru danego budynku, dlatego warto stawiać na klasyczne odcienie. Warunki atmosferyczne, jakie panują danego dnia, również mają duże znaczenie na końcowy efekt pracy.
Warto pamiętać również o odpowiednim zachowaniu przy wykonywaniu tego typu zleceń. Zachowanie bezpieczeństwa oraz posiadanie wszystkich koniecznych do tego sprzętów powinno cechować każdą profesjonalną firmę, taką jak my.