Elektryk
Kraków

Planujesz renowację lub zupełnie nową instalację elektryczną? Zamów darmową wycenę lub skontaktuj się i umów wycenę już teraz.

01

Wycena

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę. Wykonanie wyceny jest zawsze darmowe.

02

Decyzja

Jeżeli chcesz kontynuować z nami współpracę, wspólnie umówimy termin rozpoczęcia, termin zakończenia oraz inne szczegóły.

03

Wykonanie

Dokładamy wszelkich starań, aby trzymać się wytycznych oraz terminów, a także wykonać naszą pracę idealnie i bez skaz.

Co nas wyróżnia?

Sprawdzone
materiały
i komponenty

Wszystkie realizacje opieramy o materiały i komponenty najwyższej jakości - każdy z nich sprawdzamy po to, aby naszym Klientom zaproponować tylko i wyłącznie najlepsze tynki i farby.

Dbałość
o Terminy

Za każdym razem, wraz z wyceną, nasi Klienci otrzymują przybliżony termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji. Te terminy są dla nas dosłownie święte. Wiemy, jak ważne w naszej branży jest dotrzymywanie terminów, dlatego skupiamy się na tym, aby zawsze ich dotrzymywać

Dbałość
o szczegóły

Do każdej realizacji podchodzimy z dbałością o szczegóły, a także z wielką starannością. To sprawia, że każdy z naszych klientów jest zadowolony z efektu końcowego naszej pracy. Zacieki? Niedokładne malowanie? Błędy? Nam się to nie zdarza!

Transport
Materiałów

Staramy się, aby realizacja dla każdego z naszych Klientów była jak najmniej "bolesna" - remont nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Z tego powodu zajmujemy się wszystkim sami - od przywiezienia materiałów przez zabezpieczenie powierzchni do sprzątania - jeżeli jest taka potrzeba. 

Bezpłatna wycena
z kompletnym materiałem

Numer
Telefonu

Adres
Email

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

Realizacje

Najlepiej o zawodowcu świadczy praca, którą wykonał. My nie boimy się jej pokazywać, ponieważ wiemy, że wykonujemy ją idealnie.

O nas

Dowiedz się więcej o załodze Waldorf Bis

Naprawa instalacji elektrycznych, kontrola stanu przewodów lub podłączanie sprzętu domowego – do tego przydaje się doświadczony elektryk. WALDORF BIS to gwarancja jakości, doświadczeni specjaliści i kompleksowe podejście do oczekiwań klienta. Oferowane usługi to spore ułatwienie zarówno w przypadku przeprowadzania większych renowacji mieszkania, jak i podczas nagłych awarii. Z jakimi usterkami można zwrócić się do fachowców?

Elektryk Kraków – skorzystaj z usług specjalistów

Przeprowadzanie generalnego remontu lub budowanie domu od podstaw wymaga nie tylko poświęcenia sporo czasu na realizację projektów lub dopilnowywanie terminów, ale także znalezienia dobrych specjalistów. Odpowiedni fachowcy to podstawa sprawnego działania podczas prac renowacyjnych i wykończeniowych. Najlepiej zwrócić się do firmy, która posiada rozbudowaną ofertę usług – tak, by zarówno naprawa mniejszych, jak i większych usterek w instalacji elektrycznej była w rękach jednego wykonawcy. Organizacja, niezawodność i przeszkolone ekipy – to wszystko można znaleźć w WALDORF BIS.

Usługi elektryczne Kraków

Elektryk z uprawnieniami Kraków to gwarancja przeprowadzenia napraw w sprawny i bezpieczny dla domowników sposób. Należy pamiętać, że jedynie certyfikowany specjalista zapewnia niezawodność usług. Choć w wykonaniu prostych czynności może sprawdzić się laik, bardziej skomplikowane instalacje powinien już wykonywać fachowiec. Warto zaznaczyć, że nawet te pozornie błahe awarie dobrze jest zostawić zawodowemu elektrykowi, bowiem osoba niedoświadczona w temacie napraw instalacji może jedynie powierzchownie rozwiązać problem – a to zwykle generuje potrzebę ponownego naprawienia usterki lub konieczność wdrożenia znacznie bardziej zaawansowanych działań. Jedna wizyta elektryka jest więc mniej problematyczna, szybsza i tańsza niż tzw. działanie „na oślep”.

W jakich sytuacjach należy zwrócić się do elektryka? Zakres wykonywanych usług przez specjalistów jest szeroki, jednak do najczęstszych zaliczyć można m.in.:

– wymianę starych instalacji elektrycznych,
– sprawdzanie stanu przewodów elektrycznych,
– instalację oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,
– naprawę usterek,
– podłączanie urządzeń elektrycznych (np. kuchenki, piekarnika),
– planowanie ułożenia instalacji elektrycznych.

Kraków elektryk – dom w dobrych rękach

WALDORF BIS to firma, która łączy w sobie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania – czyli najbardziej pożądane przez klientów cechy. Każdy, kto budował dom lub remontował mieszkanie od podstaw, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest zadbanie o jakość wykonania instalacji elektrycznych. Zwrócenie się z tym do sprawdzonego elektryka pozwala zaoszczędzić nerwów związanych z wnoszeniem poprawek i nieustannymi usterkami. Poprawnie zamontowana instalacja to przede wszystkim jakość na lata i bezpieczeństwo domowników.

Wbrew pozorom, z usług fachowca od elektryki nie korzysta się wyłącznie na etapie budowy domu lub przeprowadzania generalnego remontu mieszkania. Choć to wtedy jego pomoc okazuje się nieoceniona, elektryk to specjalista o wielu twarzach. Wymiana lamp, podłączanie płyt indukcyjnych lub montaż gniazdek i wyłączników – są to dość codzienne sytuacje. Nie wspominając o różnego rodzaju awariach, których nie da się przewidzieć. Sprawdzony elektryk może usunąć usterkę w systemach alarmowych lub domofonach i znaleźć przyczynę braku prądu – szybko i sprawnie.

Elektryk z uprawnieniami Kraków – nagła awaria

Usługi elektryczne przydają się także w tzw. awaryjnych sytuacjach. Życie nierzadko zaskakuje wieloma nieprzyjemnymi niespodziankami, a wszelkiego rodzaju usterki mogą zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Nieprawidłowości w działaniu przewodów elektrycznych powinny być jak najszybciej usunięte – przede wszystkim głównie w celu zapewnienia bezpieczeństwa domownikom. Brak prądu w danym pomieszczeniu, niemożność podłączenia sprzętu i inne mieszkaniowe problemy zaburzają rutynę i mogą negatywnie wpłynąć na codzienne obowiązki (np. uniemożliwiając wykonanie ważnej pracy). Kontakt ze sprawdzonym fachowcem od elektryki pozwala szybko wrócić do tzw. normalności.

Oprócz starannie wykonanych usług z zakresu elektryki WALDORF BIS zapewnia klientom także obsługę na najwyższym poziomie. Do głównych zalet firmy należy korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, dostosowywanie się do określonych wcześniej terminów oraz samowystarczalność – pracownicy nie angażują nikogo z zewnątrz w transport materiałów, zabezpieczenie miejsca pracy czy porządkowanie przestrzeni. Dzięki temu zamówione usługi nie wymagają od klienta zmiany planów i zaprzątania sobie głowy dodatkowym obowiązkiem remontowym (a wszyscy dokładnie wiedzą, jak wymagające może być remontowanie i urządzanie mieszkania). Takie podejście to wyraz szacunku dla klienta i jego innych zobowiązań. W końcu nikt nie chce żyć wyłącznie naprawami i wykańczaniem domu.